Функцію задано формулою y=8x - 3. Визначте : чи проходить графік функцій через одну з цих точок 1.

А(-1;5); 2. В(0;3); 3. С(0;-3). дам 20 балів, будь ласка, це дуже терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Ряднов Рома.

Відповідь:

С

Пояснення:

підставимо в А х = -1 у = -8-3=-11 - не підходить

у В х= 0 у = 0 -3 = -3 - не підходить

у С х = 0 у = 0 - 3 = -3 - підходить