Відомо, що 5 тонких і 3 товстих зошити коштують 12 грн 50 коп, а 4 тонких і 2 товстих -9 грн.

Скільки коштує один тонкий і один товстий зошит. (Перша ціна - тонкого зошита)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ева.

Пошаговое объяснение:

12грн 50коп = 12,5 грн

1 тонкая тетрадь = х грн

1 толстая тетрадь = у грн

5х + 3у = 12,5

4х + 2у = 9 | : 2

5х + 3у = 12,5

2х + у = 4,5

5х + 3у = 12,5

у = 4,5 - 2х

1)

5х + 3у = 12,5

5х + 3(4,5 - 2х) = 12,5

5х + 13,5 - 6х = 12,5

5х - 6х = 12,5 - 13,5

-х = -1

х = 1

2)

у = 4,5 - 2х

у = 4,5 - 2 * 1

у = 4,5 - 2

у = 2,5

1 тонкая тетрадь = (х) = 1 грн

1 толстая тетрадь = (у) = 2,5 грн = 2грн 50коп