Самостійно обчисліть значення аргументу, заданоï формулою у=5х-7 для значень, якщо значення Функції

дорівнюють -2: 0: 5: 10.​

Ответы на вопрос

Отвечает Швейко Саша.

Відповідь:

1) 1; 2) 1.4; 3) 2.4; 4)3.4

Пояснення:

1) 5х-7=-2

5х=5

х=1

2) 5х-7=0

5х=7

х=7:5=1.4

3) 5х-7=5

5х=12

х=2.4

4) 5х-7=10

5х=17

х=3.4