Щороку в Україні утворюється більше 470 млн тонн промислових та побутових тонн відходів. 93%

непотребу вивозять на сміттєзвалища та полігони, близько 2% спалюють, а приблизно 5% йде на перероборку.Обчисліть у тоннах, скільки сміття вивозять на сміттєзвалища, скільки спалають і скільки йде на переробку.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Никита.

Объяснение:

93% = 93 : 100 = 0,93

2% = 2 : 100 = 0,02

5% = 5 : 100 = 0,05

1) 470 000 000 * 0,93 = 437 100 000 (т) - мусора вывозят на мусоросвалки и полигоны

2) 470 000 000 * 0,02 = 9 400 000 (т) - мусора сжигают

2) 470 000 000 * 0,05 = 23 500 000 (т) - мусора идёт на переработку