Обчисліть масову частку цинк хлориду в новоутвореному розчині якщо до його розчину масою 160 г з

масовою часткою 20% долили розчин масою 240г з масовою часткою солі 0,3 погогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Юля.

Ответ:

Объяснение:

m1(солі) = 160 * 20% : 100% = 32г

m2(солі) = 240 * 0,03 = 72 г

m(солі) = 32 + 72 = 104 г

m(р-ну) = 160 + 240 = 400 г

w( ZnCl2) = 104 : 400 * 100% = 26%