Знайдіть значення виразу 1.)0,25•(-2)⁴ 2.)5²-4³+(-1)⁵швидко в мене одна хвилина


Ответы на вопрос

Отвечает Вайнштейн Соня.

Ответ:

Объяснение:

0,25•(-2)⁴= 0.25*16=4

5²-4³+(-1)⁵=25-64+(-1)= -40