Розв'яжіть рівняння -1,2х+7-0,8х=9в мене кр через годину, поможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Анастасия.

Ответ:

x=-1

Объяснение:

-1.2x+7-0.8x=9
-1.2x-0.8x+7=9
-2x+7=9
-2x=9-7
-2x=2
-2x:(-2)=2:(-2)
x=-1