Розв'яжіть керівність, що містить модуль: /3+x/<=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатко Илья.

Ответ:

/3+x/<=4

3 + x \leqslant 4.3 + x \geqslant 0 \\  - (3 + x) \leqslant 4.3 + x < 0

3 + x \leqslant 4 =  \\ x \leqslant 4 - 3 =  \\ x \leqslant 1

3 + x \geqslant 0 =  \\ 3 + x - 3 \geqslant 0 - 3 =  \\ x \geqslant  - 3

 - (3 + x) \leqslant 4 =  \\ 3 + x \geqslant  - 4 =  \\ x \geqslant  - 4 - 3 =  \\ x \geqslant  - 7

3 + x < 0 =  \\ 3 + x - 3 < 0 - 3 =  \\ x <  - 3

x \leqslant 1.x \geqslant  - 3 \\ x \geqslant  - 7.x <  - 3

x∈[ - 3.1] \\ x∈[ - 7. - 3 >

x∈[ - 7.1]