1. Знайдіть значення вказаного виразу, якщо х = -4. -4x-2Будь ласка допоможіть! Даю 15 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Александр.

Объяснение:

-4x-2, х=-4; -4×(-4)-2=16-2=14