Знайдіть координати точки перетину графіка функції y = 2x² - х − 3 з віссю ординат


Ответы на вопрос

Отвечает Епифанова Алина.

Ответ:

(0;-3)

Объяснение:

Парабола y=2x^2-x-3 пересекается о соью ординат (осью Оу), если х=0

y(0)=2*0^2-0-3=0-0-3=-3

Точка (0;-3) - искомая точка пересечения