Обчисліть значення виразу 6х-ху,якщо х=5,у=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Марченков Богдан.

Ответ:

Объяснение:6x-xy=6*5-5*(-6)=30+30=60

Просто треба підставити числа.