3х-2у=-2 және 7×-5у=-4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Анисов Даня.

Ответ:

екі жақтағы у-тарды теңестіреуік онда

бірінші жағын 5 ке екінші жағын 2 не көбейтеміз

(3х-2у=-2)×5=18х-10у=-10

(7х-5у=-4)×2=14х-10у=-8

екеуін азайтсақ у-тар қысқарып кетеді

қалады:

18х-14х=-10-(-8)

4х=-2

х=-1/2