Спростіть вираз (2а-6)4


Ответы на вопрос

Отвечает Kidmänsmellikehellandeatyöurfear Sveta.

Відповідь:

(2а-6)4 = 4(2а-6) =  8a−24.

Пояснення:

Розкриємо дужки, використовуючи правило множення одночлена на многочлен (щоб це зробити, треба помножити одночлен на кожен член многочлена, а отримані добутки додати, якщо це можна зробити): 4(2а-6) =  8a−24.

Отвечает Сабыраева Гулназ.

Ответ:

8а-24

Объяснение:

(2а-6)*4=2a*4 - 6*4=8a - 6*4=8а-24

Ось