Спростить выраз -4x(3-2x)+7(x-1)=


Ответы на вопрос

Отвечает Тургымбаева Арман.

Відповідь:

Щоб спростити вираз -4x(3-2x)+7(x-1)=, необхідно розкрити скобки та об'єднати терми з однаковими знаками:

-4x(3-2x)+7(x-1)= -4x3 + (-4x(-2x)) + 7x + 7(-1)

= -12x - 8x^2 + 7x - 7

= -20x^2 + x - 7

Пояснення:

Отвечает Синицын Максим.

Ответ:

8x²-)5x-7

Объяснение:

щоб спостити вираз ми спершу розділимо на дії для комфортного розраховування

Отож:

1) ми множимо -4x(3-2)

-4x•3= -12x

-4x• (-2)= 8x²

2)множимо

7•x= 7x

7• (-1)= -7

3)додаюотриманні результати

-12x+8x²+7x-7= -5x+8x²-7