Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо:. в) один з його зовнішніх кутів дорівнює 15

градусів. Ето геометрія

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вячеслав.

Ответ: 6

180-15=165°

15/2=7,5-кути при основі

5Объяснение:так як зовнішній і внутрішній кути суміжні, то їх сума 180, звідси 165° буде кут напроти основи. Тому що при основі кути рівні і в сумі вони будуть дорівнювати більше 180°, а сума

всіх кутів трикутника дорівнює180, отже кут напроти основи буде 165, на два кути при основі приходиться 15°, кути рівні, отже15/2= 7,5°