Спростіть вираз (8m + 3)2 + (9 - 8m)(9 + 8m) та знайдіть його значення, якщо m = 3/48. Помогите

срочно !

Ответы на вопрос

Отвечает Щелчкова Юля.

Ответ:

64m^2+48m+9+81-64m^2=48m+90=48/1*3/48+90=3+90=93