Знайдіть нулі функції у = -x² +4х +5 а. x=5; x=-1 б. x=5; x=1 в. x=-5; x=-1 г. x=-5; x=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Загинайлов Артем.

Ответ:

а. х=5; х=-1

Объяснение:

-x² +4х +5=0

D=

 {b}^{2}  - 4ac

D=16-4*(-1)*5=16+20=36 = 6²

x =  \frac{ - 4 + 6}{2 \times ( - 1)}  =  \frac{2}{ - 2}  =  - 1

та

x =  \frac{ - 4 - 6}{ - 2}  =  \frac{ - 10}{ - 2}  = 5

Тоже, варіант а