1 .Перетворити вираз на многочлен 1) (7+y)²= 2) (3c-5)²= 3) (2n+7)(2x-7)= 2 .Розкласти множники

на многочлени 1) a²+18an+81b²= 2) 8m²-8n²= 3) 27+m³= 3 .Спростити вираз (2a-5)²+(9-2a)(9+2a)= 4 .Розвяжіть рівняння x³-10x²+25x=0 5 .Подайте вираз у вигляді добутку 1)12m³-3m²-18m в сьомому степені= 2)sy+7x-7y-x²

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Соня.

Відповідь:

1. 1) (7+у)²=49+2у•7+у²=49+14у+у²;

2) (3с-5)²=9с²-2•3с•(-5)+(-5)²=9с²+30с+25;

3) (2n+7)(2x-7)=4nx-14n+14х-49.

2. 1) a²+18an+81b²=(a+9b)²;

2) 8m²-8n²=8(m-n)(m+n);

3) 27+m³=(3+m)(3²-3m+m²).

3. (2a-5)²+(9-2a)(9+2a)=4a²-2•2a•(-5)+5²+(9-2a)(9+2a)=4a²+20a+25+81-4a²=20a+106.

4. x³-10x²+25x=0;

x(x²-10x+25)=0;

{x=0;

{x²-10x+25=0;

{x=0;

{D=(-10)²-4•1•25=100-100=0;

{х=0;

{х=10/2=5;

{х=0;

{х=5.

Відповідь. х=0, х=5.

5. 1)12m³-3m²-18m⁷=3m³(4-m-6m⁴);

2)xy+7x-7y-x²= -x²+xy+7x-7y=-x(x-y)+7(x-y)=(-x+7)(x-y)=-(x-7)(x-y).