1) ( 80 + 2 )( 80 - 2 ) = 2) 59 × 61 =3) 108 × 92 =4) 12,3 × 11 =Допоможіть будь ласка. Треба

вирішити і розписати.Дам 15 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

Відповідь:

1) (80+2)(80-2)=6396

2) 59*61=3599

3)108*92=9936

4) 12,3*11=135,3

Пояснення: