Відомо,що log, (5-x)=-1.Знайти х.​


Ответы на вопрос

Отвечает Незборецкая Анастасия.

Відповідь:х=6

Пояснення:

(5-х)=-1 це значить що х більше ніж 5 на 1 тобто нам потрібно х=5+1

х=6 перевіряємо:   (5-6)=-1 тобто все правильно