Срочно!!! дам 50 балов. У дівчинки було 130 грн., з яких вона витратила 39 грн. на новорічні

прикраси. Який відсоток грошей залишилося у дівчинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишутушкин Вова.

Ответ:

70%

Пошаговое объяснение:

130-39=91 (грн)

130:100=1,3 (грн)

91:1,3=70(%)

Отвечает Талипова Руслана.

Пошаговое объяснение:

пропорция:

130 грн — 100%

39 грн — х%

х=39•100:130=30% потратила

100%-30%=70% осталось

ответ: 70%