2. Розв'язати графічно систему рівнянь: 2y-x=2 4y-2x=3с решением пж сроооочнооо пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

Щоб розв'язати цю систему рівнянь графічно, спочатку необхідно перетворити кожне з рівнянь на вигляд y = mx + b, де m - нахил прямої, а b - зміщення по осі y. Після цього ми зможемо намалювати ці прямі на координатній площині та знайти точку їх перетину, що буде розв'язком системи рівнянь.

2y - x = 2 -> 2y = x + 2 -> y = (1/2)x + 1

4y - 2x = 3 -> 4y = 2x + 3 -> y = (1/2)x + 3/4

Отже, система рівнянь має такий вигляд у вигляді прямих на координатній площині:

Объяснение:

   |

4   |        .

   |     .  

3   |  .      

   |          

2   |     .    

   |        .

1 __|______________

   1  2  3  4  5

   |

4   |          

   |     .  

3   |  .      

   |          

2   |     .    

   |        .

1 __|_______._____

   1  2  3  4  5

     x + 2y = 4

y = (1/2)x + 3/4

Точка їх перетину - розв'язок системи - має координати (2, 2). Тому розв'язком даної системи є x = 2, y = 2.