Поможіть будь ласка (1 1/8+3 2/3):11/12


Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Відповідь:

(1\frac{1}{8}+3\frac{2}{3} ):\frac{11}{12}= 5\frac{5}{22}  (\frac{115}{22})

Покрокове пояснення:

Перевести дроби у неправильні і знайти суму:

\frac{9}{8} +\frac{11}{3} = \frac{27}{24}+\frac{88}{24}  =\frac{115}{24}

Можна скоротити дроби:

\frac{115}{2}*\frac{1}{11} =\frac{115}{22}

Переводимо у правильний дріб:

\frac{115}{22} =5\frac{5}{22}