допоможіть будь-ласка задача з дробамиДо 1 вересня в одному ательє пошили 196 костюмів для

дівчаток,що становить 14-9 кількості костюмів для хлопчиків.Яких костюмів пошили менше і на скільки?Допоможіть будь ласка швидше потрібно через пів години будь-ласка дуже прошу!!! Дякую передчасно !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шулепова Надюша.
14/9 > 1, значит для девочек пошили больше костюмов.
196:14/9 = 196*9/14 = 126 костюмов пошили для мальчиков, что на 196-126 = 70 костюмов меньше, чем на девочек.
Ответ: на девочек костюмов пошили больше на 70 шт.