зовнішні кути при двох вершинах трикутника відповідно дорівнюють 105°і 120°.Знайдіть градусну міру

кожного з трьох внутрішніх кутів трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.

Відповідь:40°, 80°, 60°

пояснення:

Так як зовнішній кут є суміжмим до внутрішнього кута, то 180-140=40°; 180-100=80°, а третій кут в сумі з іншими внутрішніми дає 180°, тому 180-(40+80)=60°