2. Зовнішні кути при двох вершинах трикутника відповідно дорiвнюють 140º i 100º. Знайдіть градусну

міру кожного з трьох внутрішніх кутів трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Дмитрий.

Відповідь:

40°, 80°, 60°

Пояснення:

Так як зовнішній кут є суміжмим до внутрішнього кута, то 180-140=40°; 180-100=80°, а третій кут в сумі з іншими внутрішніми дає 180°, тому 180-(40+80)=60°

Отвечает Сопина Ксения.

Ответ: 40, 80, 60

Объяснение: ΔАВС

ЗОНІШНІ КУТИ:

∠А= 140

∠В=100

ЗНАЙДЕМО ВНУТНІШНІ КУТИ:

(ЗА ТЕОРЕМОЮ ПРО СУМУ ВНУТ. ТА ЗОВН. КУТІВ)

∠А=180-140=40

∠В=180-100=80

ЗА ТЕОРЕМОЮ ПРО СУМУ КУТІВ ТРИКУТНИКА

∠С=180-(40+80)=60