Знайдіть значення аргументу, якщо значення функції, заданої формулою y=7x-13, дорівнює: -1; 8;

15.ПРОШУ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинов Ильсаф.

Ответ:

1) 7х - 13 = -1

7х= -1 + 13

7х= 12

х=12/7

х= 1 5/7

2) 7х - 13 = 8

7х = 8 + 13

7х= 21

х= 3

3) 7х - 13 = 15

7х = 15+ 13

7х= 28

х=4