⦁ Функцію задано формулою у = х2 - 3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює -4


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Абдуллах.

\displaystyle\bf\\y=x^{2} -3\\\\x=-4\\\\y=(-4)^{2} -3=16-3=13\\\\Otvet \ : \ y=13

Отвечает Бочкарёва Алина.

Замінюємо x на -4 у формулі у = х2 - 3 і отримуємо:

у = (-4)² - 3

у = 16 - 3

у = 13

Тому, якщо значення аргументу x дорівнює -4, то значення функції y дорівнює 13.