Якi з чисел 1; 0; 3; -2; -8 є коренями рівняння x2 +7x-8=0;


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Оливия.

x^2 + 7x - 8 = 0

D = b^2 - 4ac

D = 7^2 - 4(1)(-8)

D = 49 + 32

D = 81

Додатній діскримінант це 2 корені

x1 = (-7 + √81) / 2 = (-7 + 9) / 2 = 1

x2 = (-7 - √81) / 2 = (-7 - 9) / 2 = -8

Відповідь: коренями рівняння є 1 та -8