Один із кутів трикутника дорівнює 43° а один із його зовнішніх кутів -130°Знайдіть решту кутив

трикутника​ СРОЧНО ДАЮ 65

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

43°   50°   87°

Объяснение:

∠А=43°,  ∠ВСД=130°, тогда ∠АСВ=180-130=50°;  ∠В=180-43-50=87°