Обчисли суми перших 6 членів геометричної прогресії, якщо b1 = −1 і q = −3. S6 =


Ответы на вопрос

Отвечает Вондок Ли.

Для знаходження суми перших 6 членів геометричної прогресії потрібно використати формулу:

S6 = b1 * (1 - q^6) / (1 - q)

Підставляючи дані з умови, отримаємо:

S6 = (-1) * (1 - (-3)^6) / (1 - (-3)) = (-1) * (1 - 729) / 4 = 182

Отже, сума перших 6 членів геометричної прогресії дорівнює 182.