Дано: (bn) — геометрична прогресія, b1 =6, q=2. Знайдіть S7 суму перших семи її членів.


Ответы на вопрос

Отвечает Янис Сергей.

Ответ:

S7=6*(2⁷-1)/2-1= 762/1=762

S7=762

Sn=b1(q^n-1)/q-1

ФОРМУЛА!!