abcd квадрат зі стороною корінь 2 см o - точка перетину діагоналей, OS - перпендикуляр до площини

ABC, OS = корінь 3 см. Знайдіть відстань від точки S вершин квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.

Відповідь:

2

Пояснення:

AO²+BO²=AB²

AO=√(AB²/2)=1

ΔAOE - прямокутний

AE²=AO²+OE

AE=√(AO²+OE²)=√(1+3)=2

Отвечает Буракова Татьяна.

Ответ:

AO²+BO²=AB²

AO=√(AB²/2)=1

ΔAOE - прямокутний

AE²=AO²+OE

AE=√(AO²+OE²)=√(1+3)=2

Объяснение: