1) Знайти значення функції у = 3х + 2, якщо значення аргументу х дорівнює 4 2) Знайти значення

аргументу функції у = 3х – 2, якщо значення функції дорівнює 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Ремизов Никита.
При х = 4, у = 3*4 + 2 = 14. Значення функції у дорівнює 14.
Умова задачі дає нам рівняння у = 3х – 2 і відоме значення функції, яке дорівнює 1. Треба знайти значення аргументу х.
Підставимо у = 1 у вираз 3х – 2:
1 = 3х – 2
Додамо 2 до обох частин рівняння:
1 + 2 = 3х
Отримаємо:
3 = 3х
Розділимо обидві частини на 3:
1 = х
Значення аргументу х дорівнює 1.
Если не сложно, отметь мой ответ, как лучший