Пж помогите розв'яжіть рівняння: (2x-3)(4x+3)-8x2=33.​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимович Даша.

Ответ:

(2x-3)(4x+3)-8x2=33

(8x-9)-8x×2=33

-9×2=33

-18=33

-1,83