Подайте у вигляді квадрата двочлена вираз (8х-3)²+96х


Ответы на вопрос

Отвечает Никулина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Вираз (8х-3)^2+96х можна подати у вигляді квадрата шляхом піднесення до квадрата.

Спочатку піднесемо біном (8x-3) до квадрата, додавши (8x-3)^2 = 64x^2 - 48x + 9.

Далі у виразі додамо і віднімемо (48/2)^2 = 36, таким чином, маємо:
(8х-3)^2 + 96х = 64х^2 - 48х + 9 + 96х - 36 + 36

Тепер маємо (8х-3+12х)^2 = 20х^2-36х+45

Отже, (8x-3)^2+96x = (8x-3+12x)^2 - 36x + 45