Допоможіть будь ласка ♡ 4) Знайдіть значення добутку, використовую формулу (а-в)(a+b) = а² - в²

a) (80 + 3)(80-3); б) 52.48. в) (70-4) (70+4); г) 37.93.буду дуже вдячна ♡​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.

а) 80²-3²=6400-9

б) не зрозуміла як робити:(

в)70²-4²=4900-16

г) знов кажучи не розумію...(