Порівняйте значення виразів: 1.2√5 і √20. 2.4√3 і 3√5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Рома.

Відповідь:

Пояснення:

треба внести числа під корінь і порівняти
1.2√5  =√20

2\sqrt{5}=\sqrt{5*4}=\sqrt{20}

2.  4√3  > 3√5.​

4\sqrt{3} =\sqrt{3*16}=\sqrt{48}

3\sqrt{5}=\sqrt{5*9}=\sqrt{45}