Розкладіть на множники bx^3-by^3


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Вадим.

Відповідь:

Спочатку винесемо за дужки b, а потім розкладемо різницю кубів за означенням:

bx³-by³ = b(x³-y³) = b(x-y)(x²+xy+y²).