Обчисліть значення виразу (3x+1)(9x²-3x+1),якщо x=-1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Слава.

\displaystyle\bf\\(3x+1)(9x^{2} -3x+1)=(3x)^{3} +1^{3} =27x^{3} +1\\\\\\x=-\frac{1}{3}\\\\\\27x^{3}+1=27\cdot\Big(-\frac{1}{3} \Big)^{3}+1=27\cdot\Big(-\frac{1}{27}\Big)+1=-1+1=0