Одне із натуральних чисел на 6 більше за інше. Знайдіть ці числа, якщо їх добуток дорівнює 91.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзанов Амирхан.

Відповідь:      13  і  7 .  

Пояснення:

  Нехай ІІ число  х , тоді  І число  х + 6 .

        Рівняння :  ( х + 6 )х = 91 ;

             х² + 6х - 91 = 0 ;

     D = 36 + 364 = 400 > 0 ;   x₁ = - 13 < 0 ;  x₂ = 7 .  

     x + 6 = 7 + 6 = 13 .

  В  -  дь :  13  і  7 .