Скільки від'ємних членів має арифметична прогресія -7, 1-6, 8; -6,5; ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сысоева Ирина.

-7, 1-6, 8, -6.5, ...

Знайдемо загальний вигляд прогресії:

a1 = -7

d = (1-6) - (-7) = 2

an = a1 + (n-1)d

Запишемо рівняння для an = 0:

a1 + (n-1)d = 0

Підставимо в нього відомі значення:

-7 + (n-1)2 = 0

2n - 2 = 7

2n = 9

n = 4.5