СРОЧНООО!!!!! . Визначте суму всіх непарних натуральних чисел від 1 до 19 включно. A) 80; 5) 98;

Б) B) 100; Г) 90

Ответы на вопрос

Отвечает Игрок Сам-Себе.

Ответ:

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі можна скористатися формулою суми арифметичної прогресії: S = (n/2)(a1 + an), де S - сума чисел, n - кількість чисел, a1 - перше число, an - останнє число.

У нашому випадку перше число - 1, останнє - 19, кількість чисел - (19-1)/2 + 1 = 10.

Так як ми шукаємо суму тільки непарних чисел, то перше число буде 1, а кожне наступне число буде більше попереднього на 2. Таким чином, a1 = 1, an = 19, d = 2.

Застосуємо формулу: S = (10/2)(1 + 19) = 10 * 10 = 100

Отже, правильний варіант відповіді - Б) 100.