Скласти зведене квадратне рівняння, корені якого = 2 і -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Кладов Алексей.

Объяснение:

x = 2 \\ x =  - 3 \\ x1 + x2 = 2 + ( - 3) =  - 1 \\ x1 \times x2 = 2 \times  ( - 3) =  - 6 \\  {x}^{2}   + 1x - 6 = 0