Обчисліть значення виразу: (0,5х-0,5)(0,5х+0,5) +0,25, якщо х=4


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянова Элина.

Ответ:

Підставляючи значення x=4, маємо:

(0.5х-0.5)(0.5х+0.5) + 0.25 = (0.5(4) - 0.5)(0.5(4) + 0.5) + 0.25

= (2 - 0.5)(2 + 0.5) + 0.25

= 1.5 * 2.5 + 0.25

= 3.75 + 0.25

= 4

Отже, при x=4 значення виразу (0,5х-0,5)(0,5х+0,5) +0,25 дорівнює 4.