Розвяжіть будь ласка 3,4 та 5, будь ласка!



Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.
1)\quad 3tgx=\sqrt3\\\\tgx=\frac{\sqrt3}{3}\\\\x=\frac{\pi}{6}+\pi n,\; n\in Z\\\\2)\quad cosx=1\\\\x=2\pi n,\; n\in Z\\\\3)\quad 2sinx-1=0\\\\sinx=\frac{1}{2}\\\\x=(-1)^{n}\frac{\pi}{6}+\pi n,\; n\in Z\\\\4)\quad 2cosx+1=0\\\\cosx=-\frac{1}{2}\\\\x=\pm \frac{2\pi}{3} +2\pi n,\; n\in Z