Площа ділянки прямокутної форми дорівнює 34 м^2.Довжина ділянки на 4 м більша від її

ширинт.Знайдіть розміри ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Horaz Tita.
Пусть х - ширина участка, тогда имеем уравнение:

х*(х+4) = 34
х² + 4х - 34 = 0
D = 16 + 4*34 = 152

х = (-4 + √152)/2 = -2 + √38 = 4,164414002968976.

Ответ: размер участка равен 4,16 х 8,16 м.