ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 30 БАЛОВ Доведіть, користуючись розкладанням на множники, що при цілих

значеннях n значення виразу (7n + 8,5)2 – (4n + 2,5)2 ділиться на 66.

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Иван.
(7n + 8,5) * 2 - (4n + 2,5) * 2 = 2 * ((7n + 8,5) - (4n + 2,5)) = 2 * (7n + 8,5 - 4n - 2,5) = 2 * (3n - 6) = 2 * 3 * (n - 2) = 6 * (n - 2)