помогите плиз решить 1)одна труба може наповнити басейн за 5 год а друга за 4 год . За скільки

годин обидві труби наповнять басейн 2)Один трактор може зорати поле за 4 год, а другий трактор тієї самої потужності - за 5 год. За скільки годин , працюючи разом ,обидва трактори зорають поле ?

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Егор.

1)1/5-швидкість першої труби

    1/4- швикість другої труби

    1/4+1/5 =9/20-швидкість двох труб разом

    20/9=дві цілих дві девятих години

 

 

2)друга задача рішаєтся за цієюж схемою