Скільки додатних членів містить арифметична прогресія якщо a1=41 a2 = 38


Ответы на вопрос

Отвечает Гущина Наталья.

d = -3\\ a_{n} = a_{1} + (n-1)d\\ a_{n} = 41 -3n+3 = 44 - 3n\\ a_{n} > 0\\ 44 - 3n > 0\\ -3n>-44\\ n

Отвечает Иванов Александр.

a1=41

a2=38

an=a1+d(n-1)

41+d=38

d=-3

a3=41+(-3)*2=35

a4=41+(-3)*3=32

a14=41+(-3)*13=2

a15=41+(-3)*14=-1

14 додатніх членів